#2015-12-17 05:17:52 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Czesć! Wykańczam właśnie dom i szukam ciekwego oświetlenie w dobrej cenie. Nie interesuja mnie drogie lampy, bo jestem juz wystarczajaco spłukany. Szukam czegos do pokoi oraz na taras gdzie planuje jakiś stolik i siedziska. Pomozecie?
#2015-12-17 05:28:29 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Pomożemy! Jeśli chcesz oświetlić ogród proponuję kupic lampy wyposażone w solar, dzięki czemu nie będziesz musiał płacić wysokich rachunków. jeśli potrzebujesz mocniejszego oświetlenie dobrym pomyslem będą niskie lampy ogrodowe lub specjalne lampy, które nie tylko świecą ale przy okazji odstraszają owady. Moze to być naprawdę dobrym pomysł, bo latem może być ciężko wysiedzieć wieczorem.
#2015-12-17 06:23:44 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

O lampach na owady nigdy nie słyszałem, ale koniecznie musze ich poszukac. Mieszkam koło jeziora :( A co móglbyś polecić do domu?
#2015-12-17 08:15:33 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

Trudno coś dobrac, jeśli nie wiemy, jaki styl preferujesz i jak poszczególne pomieszczenia wyglądają. Proponuję do salonu coś wiszącego o ciekawej formie. Kilka ciekawych przykładów znajdziesz tu: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-jadalni/75. Taki nowoczesny żyrandol sprawdzi się zarówno w surowym, nowoczesnym wnętrzu, jak i eklektycznym apartamencie.
#2015-12-17 09:59:32 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Dzięki za profesjonalna porade. Rzeczywiście takie oświetlenie mogloby u mnie wyglądać swietnie, bo postawiłem na nowoczesnośc :)
#2015-12-17 10:20:34 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

Skoro wybrałeś nowoczesne wnętrze, proponuję tez nowocześnie wykończyć gniazdka i włączniki. Sama ostatnio zmieniłam je u siebie w domu na coś takiego: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Wlaczniki%2C-Gniazda%2C-Osprzet/308. Muszę przyznać, że prezentują się teraz doskonale.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015