#2016-02-11 05:14:55 

Admirał

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Opole

Wiek: 22

Czesc! Chce sobie kupić jakeiś nowe buty, jednak zupełnie nie wiem, gdze wybrac się na zakupu. Odwiedziłem wszystkie sklepy obuwnicze w moim mieście i jestem bardzo rozczarowany. Oferta niby jest szeroka, jednak wszystkie modele jakieś udziwnione i brzydkie. Jeśli coś jako tako wygląda ma kosmiczną cenę. Gdzie wy kupujecie buty?
#2016-02-11 07:21:08 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

Doskonale Cie rozumiem, bo sam miałem taki problem. Od kilku lat kupuje buty przez Internet i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Wybór ogromny, a ceny naprawde przystępne. W ten sposób kupuje dosłownie wszystko - japonki sandały, buty na zimę i eleganckie obuwie wyjściowe. Proponuje sprawdzić na przykład sklep Rax, ktory ma bardzo ciekawą jak dla mnie ofertę.
#2016-02-11 07:34:33 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Powiedz jakie buty cie interesuja to będzie nam troche łatwiej cos polecic. Buty do trekkingu kupisz w specjalistycznych skepach turystycznych, ale nie znajdziesz tam niczego wyjściowego.
#2016-02-11 07:54:56 

Admirał

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Opole

Wiek: 22

Interesują mnie przede wszystkim buty na co dzień. Chciałbym, żeby nie były one typowo sportowe i też nie przesadnie eleganckie. Mogą być z zamszu lub skóry. Przydałoby się też coś ciepłego na zimę :)
#2016-02-11 09:43:07 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Gdybyś był kobietą poleciłabym obuwie na zimę EMU, bo doskonale się sprawdza podczas mrozów :) Proponuje odwiedzic kilka popularnych sklepów obuwniczych, jakie znajdziesz w lokalnych galeriach. Moj mąż zawsze tam kupuje i udaje mu się znaleźć ciekawe modele w przystepnych cenach. Jak trafisz na wyprzedaż, możesz naprawdę upolować dobre buty w rozsądnej cenie.
#2016-02-11 09:54:45 

Admirał

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Opole

Wiek: 22

Dziekuje za wszystkie wasze sugestie. Musze się zatem wybrac do galerii i poszperac troche w sieci. Trzymajcie się ciepło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015