#2016-03-23 06:09:35 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Hej:) mam problem, moja córeczka w domu zjada wszystko, ale od kiedy zaczęła chodzoić do przedszkola, to tam prawie nic nie je. Nie wiem, co robić. Może macie jakieś swoje sposoby, żeby dziecko chciało jeść w przedszkolu? Pomóżcie, please!
#2016-03-23 08:02:49 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

Powiedz mi tylko, w czym córka je w domu, czy ma jakieś ulubione naczynia, w których lubi jeść. Może podobne lub takie same zaniosłabyś jej do przedszkola? Kup np. naczynia z fantastycznymi zwierzakami od Bloomingville sklep internetowy poleca duży wybór takich nietłukacych naczyń, które są ręcznie wykonane i apetycznie wyglądają, już na ich sam widok dzieciom chce się jeść.
#2016-03-23 10:20:09 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Nosić dziecku naczynia do przedszkola, co to znacy, że dzieciak nie chce jeść, widocznie nie jest głodne, a jak zgłodnieje, to samo zawoła. Matki mają fioła na punkcie jedzenia i wydaje im się, że jak dziecko nie chce jeść, to zaraz umrze z głodu.
#2016-03-23 11:11:17 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

Od noszenia naczyń się nie przedźwiga, a warto umilić dziecku posiłek i pobyt w przedszkolu, bo to niejednokrotnie jet dla niego duży stres. Ja tam uważam, że kupno takich naczyń, to fajny pomysł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015