#2016-04-11 04:01:17 

Admirał

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Opole

Wiek: 22

Dobry. Słuchajcie, czy ktoś mi może polecić jakiś dobry gwintownik? Ten, którego używałem do tej pory, przestał działać, odmówił posłuszeństwa i koniec. Potrzebuję nowego. Może jakiś dobry polecicie? Ale chcałbym, żeby to był, jaki już mieliście okazję testować i znacie z doświadczenia, bo nie chcę wydawać pieniędzy na coś, co mi zaraz przestanie działać. Takich sytuacji raczej unikam. No i jeszcze wiertarki jakieś by się przydały, jeśli znacie. Ktoś coś?
#2016-04-11 04:19:11 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Nie znam się na gwintownikach, ale znam się na wiertarkach. Jak chcesz, to możesz bardzo dobre wiertarki kupić tutaj http://sklep.metalzbyt.com.pl/203-wiertarki. Są różne wielkości, różne modele, udarowe i nie udarowe, wielofunkcyjne, do różnych rzeczy przeznaczone. Myślę, że jak dobrze poszukasz, to dasz radę znaleźć właśnie taką, jaka Ci jest potrzebna.
#2016-04-11 07:02:43 

Admirał

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Opole

Wiek: 22

Kurczę, ale super. Świetnie ten sklep wygląda, takiego wyboru wiertarek jeszcze nie widziałem w życiu :D Interesuje mnie jeszcze dobra śruba, wiesz może, gdzie taką mógłbym kupić? Bo trochę problematycznie się zaczyna bez żadnego dobrego sprzętu…
#2016-04-11 08:06:29 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Wiesz co… Nie znam konkretnie żadnej dobrej śruby. Ale jak poszukasz na tej samej stronie, co wiertarki, to chyba znajdziesz tam, oni mają bardzo dużo sprzętu akurat, więc jak dobrze poszukasz, to może i znajdziesz. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015