#2016-08-03 04:59:01 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Witam wszystkich forumowiczów. Zdarzyło Wam się kupować kiedyś używane meble? Gdzie kupujecie meble? W Internecie, czy wolicie się przejść do salonu?
#2016-08-03 05:27:42 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

W pobliżu mojego miejsca zamieszkania jest salon meblowy Poznań jest lokalizacją najlepszych firm tego typu, o czym zdażyłem się przekonać urządzając kuchnię w zeszłym roku. Fantastyczny narożnik udało mi się upolować na promocji, wciąż wygląda jak nowy. Nie ma żadnych zadrapań, wgnieceń, łatwo też utrzymać go w czystości.
#2016-08-03 05:49:23 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

Podbijam powyższy post, ja w Poznaniu kupowałem okrągły stolik do salonu na nieco zakrzywionych nóżkach – wygląda bardzo nowocześnie, zawsze piję przy nim kawę ze znajomymi.
#2016-08-03 07:56:28 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

Jeśli pragniesz mieć mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, zainwestuj w meble tapicerowane sklep internetowy meblepotocki.pl posiada zróżnicowaną ofertę mebli tego typu. Ja mam je w całym domu. W kuchni postawiłem na narożnik tego typu, w przedpokoju stoi skromna pufa (dziecko dopiero uczy się wiązać buty) , a w salonie posiadam tapicerowaną kanapę, oraz dwa fotele. Znajomi często pytają mnie o zdanie, o inspirację. Bardzo mi to schlebia, ale jednocześnie lubię się tym zajmować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015