#2016-08-10 00:43:05 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

Mój ubezpieczyciel zażyczył sobie, że w przypadku polisy, którą chcę zawrzeć, muszę mieć drzwi z certyfikatem, który potwierdza ich jakość pod względem bezpieczeństwa. Chodzi o to, żeby te drzwi były trudne do sforsowania. Dostanę na polskim rynku coś takiego, czy muszę szukać gdzieś za granicą.
#2016-08-10 03:03:50 

LimoNaCzole

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Dęblin

Wiek: 28

Nie, to już nie te czasy, gdzie większość rzeczy trzeba było kupować za granicą i to tą zachodnią. To zwykłe drzwi, a do większości z nich certyfikat jest dodawany. Oczywiście polecam Ci, żeby nie były to jakieś chińskie podróbki, tylko faktycznie certyfikowane drzwi wejściowe Wrocław ma dobrą ofertę z tego co kojarzę na takie wyroby.
#2016-08-10 05:19:08 

lunetka

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Legionowo

Wiek: 18

Ma i to bardzo dobrą. Kolega ma rację, nie musisz szukać wcale daleko. Zajrzyj sobie tutaj cechem.com.pl i na pewno znajdziesz to czego szukasz. Będziesz mógł wtedy ubezpieczyć swój dom i czuć się bezpiecznie w swoich czterech ścianach.
#2016-08-10 06:08:59 

Rekin

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Toruń

Wiek: 19

To znany sprzedawca. Sprzedają też w swojej siedzibie we Wrocławiu pokojowe drzwi różnych producentów. Generalnie można u nich dostać wszystko to co jest niezbedne do tego, żeby móc wuejsc i wyjsc :)
#2016-08-10 07:59:23 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

I to jest dobra oferta. Do tego jeszcze montują, więc cała robiota w razie czego zostanie im zlecona. Czasami dobrze wejść na forum i zapytać. A już miałem brać się za poszukiwania na zagranicznych portalach :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015