#2016-08-25 22:06:09 

lunetka

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Legionowo

Wiek: 18

Mam pytanie do ludzi bardziej niż ja znających się w tamacie materacy. Chodzi mi o takie materace do łóżek, które to teoretycznie dedykowane są najmłodsxzym. Pomijam tutaj fakt, że oczywiście taki materac musi być mniejszy, ale czy oprócz tego to czymś się one różnią od tych dlaniby dorosłych? Często są dużo droższe i tak się zastanawiam czy to nie jest jakiś chwyt marketingowy?
#2016-08-26 00:50:22 

Rekin

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Toruń

Wiek: 19

A nie wiesz jak to jest? Zawsze jak coś jest małe bo dla dziecka to jest dużo droższe, zobacz sobie chociażby odzież. Płacisz więcej bo wiadomo, że będziesz musiała niedługo kupić kolejne, dziecko przecież rośnie.
#2016-08-26 03:07:28 

Ulegalka

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Garwolin

Wiek: 29

no nie zgodzę się z tym, wejdź sobie na stronę iMaterac, to jest tak naprawdę strona polskiego producenta materacy HEVEA, gdzie masz właśnie taki sklep online i sprawdź sobie, że materace dla najmłodszych wcale nie są bardzo kosztowne. Swoją drogą polecam robić zakupy w tym miejscu. Oni naprawdę znają się na tym co robią, produkują porządne materace, które długo wytrzymują i są bardzo wygodne.
#2016-08-26 03:32:51 

LimoNaCzole

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Dęblin

Wiek: 28

Rozmiary to jedno, ale zauważ, że najczęściej te dedykowane dzieciakom mają różnego rodzaju wzorki z bajek, komiksów czy po prostu jakieś sympatyczne grafiki. Do tego takie materace muszą spełniać odpowiednie normy, a więc materiał nie może powodować uczuleń, musi być delikatny dla skóry, a do tego maksymalnie przewiewny. Różnica według mnie jest kolosalna, no chyba że dla dorosłych kupujesz coś mega drogiego to też takie będzie. To jak z kosmetykami trochę, zobacz jakie te dla dzieci są delikatne ;)
#2016-08-26 05:44:48 

lunetka

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Legionowo

Wiek: 18

No ja właśnie chcę kupić wygodny materacyk dzieciom i tak po prostu zastanawiałam się nad tym jak to wygląda faktycznie. Nie mam dużego doświadczenia w tej kwestii i po porostu wolałam się zapytać, oczywiście gorąco dziękuję za pomoc!
#2016-08-26 07:51:33 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

Przede wszystkim moja droga kupuj właśnie w sprawdzonych miejscach, od dobrych producentów, nawet jeśli jest troszkę drożej. Na pewno taki materac będzie wtedy dla dziecka nie tylko wygodny, ale i maksymalnie bezpieczny. Ja już nie jeden kupowałam swoim pociechom i zawsze kierowałam się jakością.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015