#2016-09-07 08:22:04 

Gaskończyk

Użytkownik

Siemka wszystkim. Szukam taniego sklepu, gdzie można by było zakupić kompletny osprzęt siłowy. Musze założyć przyłącze siłowe do specjalistycznych maszyn, między innymi piłę do drzewa, która pracuje z wyjściem siłowym. Nie wierzę w przełączki, nie raz mi się sprzęt spalił od takich kombinacji, dlatego zakładam osobne gniazdko. Dlatego właśnie założyłem temat, żeby znaleźć dobry sklep, gdzie można znaleźć wszystko i nie ukrywam, po lepszej cenie. Dajcie namiary na coś sprawdzonego. Pozdrowienia dla was.
#2016-09-07 11:08:30 

Admirał

Użytkownik

Cześć. Ja również zakładałem gniazdka siłowe. Też mam urządzenia, które chodzą na siłę między innymi kuchenkę elektryczną, którą zażyczyła sobie moja pani. Dobry jest osprzęt firmy ospel. Jeśli miałbym radzić coś konkretnego to na pewno byłby to te akcesoria. Myślę, że znajdziesz je w każdym lepszym sklepie internetowym.
#2016-09-07 11:33:21 

Marianek

Użytkownik

Witam. Ja też poleciłbym ta markę. Sam niedawno kupowałem osprzęt do piwnicy. u mnie siła też jest niezbędna. Tutaj kupowałem http://elektrycznydom.pl/30-as. Mnie akurat te ceny bardzo przypadły do gustu i nie narzekam. A sprzęt, a właściwie akcesoria super. Pozdrowienia
#2016-09-07 14:12:55 

owca_zebu

Użytkownik

Dzień dobry, a nie wiecie czasami czy można kupić takie przełączki z gniazdka zwykłego na siłę? Czy coś takiego w ogóle się nadaje?
#2016-09-07 15:45:20 

LimoNaCzole

Użytkownik

Witaj. koleżanko w temacie założyciel napisał, że nie wierzy w przełączki, bo to przekombinowanie. Oczywiście są takie elementy, jeśli są dobrze podłączone nic nie powinno się dziać niepokojącego, ale ja też wziąłbym na cel przystosowanie odrębnego gniazdka na siłę. Tak wydaje mi się, że jest wygodniej. Bo zawsze można podpiąć sobie piłę, czy jakiś inny sprzęt elektryczny z taką wtyczką. Nie trzeba wówczas rezygnować z innych gniazd. Ja to bym jeszcze chętnie dokupił sobie przedłużaczy, zawsze mi ich brakuje. A ostatnio to jeden nawet zakończył swoją żywotność, niestety ten najdłuższy. Jak pech to pech. Właśnie dlatego poleciłbym założyć odrębne gniazdo a nie korzystać z przełączek, żeby nie było przepięć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015