#2016-09-26 05:50:33 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

No witam was wszystkich mega serdecznie ;) moi drodzy mam do was wielka prosbe, ponieważ jestem w potrzebie ;) otóż, chciałbym bardzo mocno zamówić sobie jakieś torby papierowe z nadrukiem. Oczywiście wszystkie mają mieć logo mojej firmy itp. w tym właśnie problem bo nie mam pojęcia do jakiej firmy się o takie coś zwrócić. Jednak od dłuższego czasu mam problemy z odnalezieniem dobrej firmy, która by mi zaprojektowała takie torby. No i tak wlasnie sobie o was pomyslalem.. bo w sumie jak to nie jest dla was problem to może mi cos doradzicie? Bo jednak ciężko samemu cos wykombinować. Macie może ze tak to ujme pod rekajakasfirme, która może takie coś mi wysłać? Oczywiście po opłaceniu itp. ? jak tylko możecie cos spoko zarekomendować to polećcie ;) z góry dzięki wam serdeczne za pomoc
#2016-09-26 07:43:35 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

No kolega ale masz farta bo akurat jestem bardzo mocno w temacie i mogę ci cos dobrego polecić. Wejdź sobie na stronke internetowa: http://www.domapak.com/ i tam znajdziesz super ofertewlasnie takich toreb papierowych z nadrukiem. Fantastyczne wzory można u nich zamowic itp. korzystałem i do tej pory korzystam z ich oferty i coznarzekac nie mam na co, bo super się wywiazuja ze współpracy
#2016-09-26 10:12:55 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

No proszę, jaki fajny temat ;) mi akurat też będzie na rekesiegnac po takie torby papierowe bo jednak od dawna chodze z tym zamiarem i przydaloby się w końcu je zamowic. Może tez obczaje ten link co wyżej kolega dal bo nie mam za bardzo czasu szukac na internecieroznych firm
#2016-09-26 11:33:16 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

od siebie powiem, ze firma Doma Pak to naprawdę fantastyczny wybór. Często kupuje od nich różne torby papierowe i zawsze w fajnej jakości mi je wysylaja i nigdy nie było spięć na naszej linii współpracy ani nic. Wręcz przeciwnie, wspaniale się z nimi wspolpracuje.
#2016-09-26 13:19:06 

Admirał

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Opole

Wiek: 22

No to teraz wiem gdzie mogę zamowic takie torby papierowe dla siebie ;) ciesze się ze looknąłem sobie na ten temat bo szukałem długo takiej firmy,a tu proszę, pod nosem na tym forum znalazłem cos czego szukałem ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015