#2016-09-27 08:45:50 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

Cześć kochani! Jakiś czas temu zadecydowaliśmy z chłopakiem, że spędzamy te wakacje w Krakowie. Nasze auto jest w stanie agonalnym, więc wpadliśmy na pomysł, żeby sobie jakieś wypożyczyć na miejscu :) I tu rodzi się pytanie – jakie znacie krakowskie wypożyczalnie samochodów, jakie autko byście polecili i ile to by mogło kosztować. Wie ktoś coś? :)
#2016-09-27 10:06:27 

Rekin

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Toruń

Wiek: 19

Daj spokój, w tych korkach chcesz siedzieć? A poza tym też mi atrakcja, zwiedzać Kraków. Jak chcesz się nawdychać smogu to pojedź do Japonii, przynajmniej jest co oglądać
#2016-09-27 11:18:46 

lunetka

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Legionowo

Wiek: 18

Cześć. Masz szczęście, bo jestem rodowitą krakowianką :) Znam chyba wszystkie kąty w mieście, a poza tym nasłuchałam się swojego od kolegów, więc z czystym sumieniem mogę polecić ci wypożyczalnię samochodów na lotnisku w Krakowie, zdaje się, że nazywają się Master4Car, czy coś takiego. Mój znajomy często korzysta, bo nie stać go na własne, ale jeździć lubi :) Mam nadzieję, że pomogłam. Miłych wakacji!
#2016-09-27 12:46:11 

promocja

Użytkownik

Posty: 9

Skąd: Rzeszów

Wiek: 27

Ja słyszałam coś o wypożyczalni w centrum, ale nie wiem, czy jeszcze istnieje – to już chyba ze trzy lata, jak nie ma mnie w Krk. Może faktycznie lepiej rozejrzyj się za tą, którą poleciła ci koleżanka wyżej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015