#2016-10-28 04:35:39 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Hej! Chciałem trochę unowocześnić swoją rolę, bo niestety, mnóstwo sprzętu, który mam, to wciąż relikty przeszłości, które były wykorzystywane przez mojego ojca. Przez co przy innych rolnikach wypadam trochę blado, jak się możecie spodziewać. Przeglądam oferty różnych banków, ale powiem szczerze, że zupełnie się na tym nie znam. Doradzi mi ktoś jakąś ofertę?
#2016-10-28 07:05:44 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Osobiście myślę, że tak naprawdę to wszystko się okazuje, co oni Ci mogą zaoferować dopiero przy podpisaniu umowy. Wtedy możesz sobie przejrzeć warunki i stwierdzić, czy to jest rzeczywiście coś dla Ciebie.
#2016-10-28 07:28:06 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

Ale nie mów mu o oczywistych oczywistościach, bo umowa zawsze daje pełen wymiar warunków i uprawnień. Jednak co firma, to inna oferta prawda? Ja na Twoim miejscu, jeśli bym chciał dowiedzieć się o interesującej ofercie pożyczki dla rolników, to zainteresowałbym się bliżej tym, co oferują na tej stronie. Masz tam opisaną, myślę, że ciekawą propozycję pożyczek dla rolników, z tego co widzę, to nawet finansują do 120 miesięcy, więc to już jest coś, prawda? Ale to myślę, że najlepiej będzie uderzyć samemu, czy to osobiście, czy przez telefon.
#2016-10-28 09:29:45 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

Również gorąco polecam leasing24.pl. Miaem podobnie, jak kolega, zapuszczone gospodarstwo, które osiągało ledwo jakikolwiek zysk. Dopiero jak wziąłem u nich kredyt, to mogłem wszystko unowocześnić i teraz moja rola hula aż miło :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015