#2016-11-03 09:03:49 

Gaskończyk

Użytkownik

siemka. W Poznaniu mieszkam od paru miesiecy ale planuje sie tu zadomowic i zostacjuz chyba do emerytury. Pomyslalem ze fajnie bylobykupicjakiesneiduze mieszkanko, ale nie bardzo wiem gdzie szukac dobrych ogloszeń. Pomożecie?
#2016-11-03 09:48:26 

Tarcza86

Użytkownik

Ja zaczęłabym od stron profesjonalnych pośrednictw nieruchomości. Niedrogie mieszkania na sprzedaż w Poznaniu najlepiej znaleźć własnie w taki sposób. Niważne czy zapatrujesz się na rynek wtórny czy pierwotny tak będzie najszybciej i najkorzystniej. W dodatku jeśli spełniasz pewne warunki to możesz starać się o mieszkanie z mdm a z doświadczeń koleżanek wiem że najlepiej jest załatwiać to przez pośredników, bo jeśli sam składasz wnioski w banku to zawsze wychodzi jakoś dłużej i mniej pewnie. Pozdrawiam.
#2016-11-03 11:29:00 

Bart_S

Użytkownik

Jest o tyle ciekawie że ceny mieszkań w Poznaniu są szeroko rozpięte, a wahania w cenie za metr potrafią niexle zaskoczyć. Nie ma co polemizowac że najlepsze oferty znajdziesz u pośredników. Poza tym dbają żeby wszystkie dokumenty były doniesione do notariusza, a wszelkie sprawy były załatwione szybko i rzetelnie, a troche ich jest jak np uregulowanie należności w spółdzielniach i zarządach czy przepisanie liczników. Powodzenia zycze i wszystkiego dobrego!
#2016-11-03 12:32:38 

Gaskończyk

Użytkownik

Dzieki, o mdmbedesiestaral dlatego wezme sobie do serca co piszecie...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015