#2016-11-07 05:54:06 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

hej, hej, mam pytanie do dziewczyn z Gliwic i okolic, które wychodzą w tym roku za mąż. Ja też biorę ślub i chciałabym wiedzieć, jakich fotografów angażujecie. Dla mnie ważne jest to, żeby koszty nie były zbyt wysokie, bo nie ukrywam że slub będzie skromny i nic chciałabym wydać za dużo… ale jednocześnie chcę mieć fajną pamiątkę, a zdjęcia to chyba najlepsza :)
#2016-11-07 08:07:13 

lunetka

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Legionowo

Wiek: 18

cześć :) ja jestem z Tarnowskich Gór i na moim weselu zdjęcia będzie robił pan z firmy Filip Dawid Fotografia Kraków (też się na początku przestraszyłam, jak mi teściowa podesłała jego stronę, ale się okazało, że dojeżdża be zproblemu :P) z tych fotografów, z którymi ja się umawiałam to jest najbardziej „do ludzi” i najlepiej się z nim negocjuje ;) także ja Ci go polecam jeśli twój slub nie koliduje z moim :D
#2016-11-07 08:17:38 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

hehe :D nie wiem, zobaczymy :) a jak z cenami? Przyznam ze jak zobaczyłam niektóre cenniki fotografów ślubnych to mnie zamurowało…
#2016-11-07 10:45:09 

lunetka

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Legionowo

Wiek: 18

zobacz sobie na jego stronie, tam powinno być wszystko rozpisane, a jak nie to napisz maila :) to fajny człowiek i powinien szybko odpisać. Z tego, co się jednak orientuję, to chyba oferuje najlepsze ceny fotografii ślubnych w Krakowie A w którym kościele bierzesz ślub?
#2016-11-07 12:32:43 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

my tylko cywilny, w urzędzie stanu cywilnego… ale mam nadzieje, że będzie tak ładny jak w kościele ;)
#2016-11-07 13:09:23 

Ulegalka

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Garwolin

Wiek: 29

na pewno, jak się włoży trochę pracy w przygotowania… my tez mieliśmy cywilny, a wyszedł piękniejszy niż niektóre kościelne :) że o weselu nie wspomnę… no ale większość robiliśmy sami, a nie każdy się tak angażuje…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015