#2016-12-01 04:05:18 

Naftaliina

Użytkownik

Często słyszy się, że najlepsze są garnitury szyte przez krawców, na miarę, pod indywidualne zamówienie konkretnego klienta. Tak się tylko zastanawiam, w czym one są lepsze do produktów sklepowych, bo to że są droższe to pewnik.
#2016-12-01 05:02:53 

Muchomor

Użytkownik

Ja jestem dość niski, ale przy tym barczysty i znalezienie dopasowanej marynarki w zwykłym sklepie graniczy z cudem. Nawet jak już coś znajde to jest to zrobione z tak kiepskiego materiału, że aż żal wydawać na to kase. Czasami wydaje mi się, że te garnitury sklepowe to są szyte tylko na manekiny, a nie na zwykłych facetów, zwłaszcza te wszystkie dopasowane garnitury typu slim. Jaki facet w to wejdzie? Co najwyżej jakiś chłopczyk, albo chudzielec.
#2016-12-01 05:19:54 

LimoNaCzole

Użytkownik

Dokładnie, znalezienie czegoś dopasowanego i nie obciskającego to dzisiaj jakaś masakra. Nie żebym był przesadnie gruby, ale jak już znajde marynarke to spodnie opinają mi się na udach że usiąśc nie moge. Ja nie wiem pod kogo robi się te rzeczy.
#2016-12-01 07:02:50 

Ulegalka

Użytkownik

Największa zaleta, jaką charakteryzuje się każdy garnitur szyty na miare, to jego idealne dopasowanie do sylwetki konkretnego mężczyzny. To właśnie to coś, o czym piszą panowie powyżej. Krawiec, zanim zabierze się za szycie garnituru, zdejmuje miarę z mężczyzny i dzięki temu powstaje produkt ściśle dopasowany do konkretnych męskich gabarytów. Jak ktoś ma mniej typową budowe, to w zasadzie w grę wchodzą właśnie tylko takie garnitury szyte na indywidualne zamówienie klienta.
#2016-12-01 09:02:42 

owca_zebu

Użytkownik

Panowie, trzeba się odchudzać, a nie później narzekać że garnitury na was nie pasują:)
#2016-12-01 11:11:03 

lunetka

Użytkownik

Wydaje mi sie, że jak szyje się garnitur na zamówienie to można sobie wybrać taki materiał, jaki się komu podoba, a nie szukać garnituru, który po prostu pasuje rozmiarowo. To moim zdaniem bardzo duza zaleta takiego rozwiązania.
#2016-12-01 13:36:40 

Hunter

Użytkownik

Garnitury szyte przez krawców tj. Kunert Jerzy Fashion Design to w ogóle zupełnie inna skala jakości, w porównaniu do typowych garniturów sklepowych. Jak szukać czegoś porządnego to tylko zrobionego na zamówienie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015