#2016-12-12 01:46:44 

lunetka

Użytkownik

za rok będę miała w Lublinie wesele i już zaczynam się do niego przygotowywać. Moja koleżanka, która niedawno ślubowała, zatrudniła stylistkę, która odpowiadała za wystrój kościoła i sali weselnej. Bardzo mi się wszystko podobało. Byłam pod wrażaniem zestawienia kolorów i ciekawych pomysłów na dekoracje. Nie pytałam jednak o cenę i współpracę. Co sądzicie na ten temat? Warto angażować stylistkę?
#2016-12-12 03:56:45 

Tarcza86

Użytkownik

myślę, że wesele to czas kiedy człowiek liczy się z każdym groszem, tak więc nie wydawałbym pieniędzy na pierdoły a usługi stylistki właśnie taką pierdołą według mnie są. Jak poczytasz kilkanaście magazynów o organizacji wesel, przejrzysz internet, w tym różne blogi, to na wiele pomysłów dekoracji sama wpadniesz.
#2016-12-12 06:19:05 

owca_zebu

Użytkownik

Tam gdzie wynajmujesz sale możesz od razu mieć wsparcie przy całej reszcie. Na przykład w tym hotelu http://agit-hotel.pl/wesela/ oferują ci speca od organizacji imprez, który z pewnością doradzi co i jak ustawić, jaki kolor dodać ile dekoracji, żeby nie przekombinować. Też mi się wydaje, że zakup usług stylistki może wynieść cię ciut za drogo. W każdym razie na twoim miejscu zastanowiłabym się.
#2016-12-12 09:09:15 

Hemoglobina

Użytkownik

zgodzę się z powyższą wypowiedzią, że dobrych firmach, tam gdzie korzystasz z sali, możesz też liczyć na wsparcie przy wystroju. teraz zaczyna się to robić norma, i dobrze dla naszych kieszeni!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015