#2017-01-09 05:46:08 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Mam taką manię, że zbieram różne kubki :) Czy to na jakichś konferencjach, konwentach, czy też z różnych miast, z każdej okazji, jeśli tylko są, to muszę mieć kubek :) Też jeśli są z jakimiś fajnymi cytatami, bo chętnie takie przytulę i pytanie do was, czy znacie jakiś sklep, w którym można kupić tego typu kubeczki?
#2017-01-09 08:39:57 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Ciekawe hobby, nie powiem ;) Z tego, co się orientuję, to takie kubki można dostać w sklepach z podarunkami, ewentualnie np. w sklepach dla graczy komputerowych, czy geeków w ogóle.
#2017-01-09 10:38:21 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

Ja ostatnio szukałam pomysłu na prezent dla swojej siostry. Ona taka wariatka trochę jest i nie miałam aktualnie pomysłu, co jej wręczyć. W końcu weszłam we współpracę z jej mężem, że jemu pozostawię kupno jakiejś dobrej herbaty, którą ona lubi, a ja dla niej znajdę jakiś fajny kubek ceramiczny. Wtedy trafiłam do tego sklepu http://www.coolturomaniak.pl/c/2325/kubki-ceramiczne. Powiem szczerze, że ciężko mi było się zdecydować, więc wzięłam jej trzy takie, które najbardziej mi się podobają.

#2017-01-09 11:01:08 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

O, rzeczywiście są ciekawe. Mogą się idealnie wpasować do mojej kolekcji, dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015