#2017-02-02 09:01:31 

Gaskończyk

Użytkownik

Cześć, wielkimi krokami zbliża się impreza w firmie, a ja nie umiem tańczyć! Szczerze mówiąc podoba mi się jedna z pracownic z działu kadr i liczyłem, że oszołomie ją swoimi umiejętnościami, ale na razie co najwyżej mogę ją spłoszyć. Pomożecie?
#2017-02-02 11:22:41 

Hunter

Użytkownik

Jeżeli chodzi o Warszawę to polecam tylko i wyłącznie szkołę tańca Rising Stars. Korzystałem z ich usług przed studniówką, na której poznałem swoją narzeczoną, a teraz uczymy się wspólnie naszego pierwszego tańca, więc jest dla Ciebie nadzieja. Nauczysz się u nich tańców klasycznych, latynoamerykańskich, jak i użytkowych.
#2017-02-02 11:44:54 

Gaskończyk

Użytkownik

A co jeśli wrzucą mnie od razu do zaawansowanej grupy i będę czuł się niekomfortowo? Ja naprawdę nie umiem tańczyć.
#2017-02-02 11:57:38 

Hunter

Użytkownik

Grupy są dostosowywane pod względem umiejętności uczestników, więc trafisz do takiej, która prezentuje podobny poziom, dlatego nie masz się co obawiać. Jeżeli chodzi o kurs tańca towarzyskiego w Warszawie to niewiele szkół stosuje takie rozwiązanie. Na stronie internetowej http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dorosli dowiesz się wszystkich podstawowych rzeczy, które rozwieją Twoje wątpliwości. Trzymaj ramę!
#2017-02-02 13:04:41 

LimoNaCzole

Użytkownik

Nie ma się co obawiać! Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy, którzy już niejedno beztalencie nauczyli tańczyć. Najgorsze będą pierwsze dwie lekcje, a później jak połkniesz bakcyla to pewnie skończysz na jakimś konkursie dla tancerzy amatorów:)
#2017-02-02 13:21:16 

Gaskończyk

Użytkownik

Aż tak to chyba się nie zapalę do tańczenia, ale dzięki chłopaki za pomoc. Chyba się odważę i pójdę na kurs do nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015