#2017-02-03 00:04:34 

Rekin

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Toruń

Wiek: 19

Witam, prowadzę firme transportowo-przeprowadzkową i czasami zdarza się ze moje auta są w terenie a trafia się klient z robotą . Najlepiej wtedy byłoby wynająć busa czy dostawczaka, pytanie tylko gdzie niedrogo wynająć busa? Podpowiedzcie cos, prosze!
#2017-02-03 00:31:02 

LimoNaCzole

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Dęblin

Wiek: 28

Jak trafia się robota a twoje auta są w rozjazdach to znzczy ze masz za mało samochodów i trzeba powiększyc flote samochodową a nie wypozyczać!
#2017-02-03 01:21:54 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

Co ty gadasz, tacy dodatkowi klienci zdarzają się czasami i po co od razu dokupywac nowe samochody, od tego są właśnie wypozyczalnie i kolega dobrze mówi ze chce wynająć wtedy auto. Trzeba tylko nawiązać wspólprace ze sprawdzona wypozyczalnia aut. Firma mojego męża korzyasta z usług wypozyczalni Borexpo, to poznańska wypożyczalnia od ponad 20 lat działająca w branzy wynajmu samochodów, od samochodów osobowych, poprzez dostawcze, aż do busów.
#2017-02-03 04:01:48 

Rekin

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Toruń

Wiek: 19

no tak ale moja firma nie mieści się w Poznaniu i co wtedy?
#2017-02-03 06:50:25 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

To nic ze nie jestes z Poznania, firma działa na terenie całej Wielkopolski, może też za drobną opłatą dostrczyć samochód poza Wielkopolskę tak że jeśli interesuje Cie wynajem busa Poznań tanio i ekspresowo podstawi Ci samochód w umówione miejsce. A Jeśli teraz wypożyczasz auto na więcej niż 3 dni to dostawa jest darmowa. Oferowana flota samochodowa jest bardzo nowoczesna, możesz wynająć fiata Ducato albo Scudo Vana czy może Peugeota Boxera. Najlepiej zajrzyj na http://wypozyczalnia-borexpo.pl/wynajem-busow/ i jak masz jakieś pytania zadzwon pod podany na stronie numer albo dokonaj rezerwacji.
#2017-02-03 09:00:51 

Marianek

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Lubawa

Wiek: 31

No fajnie, ze tu trafiłem, mam pytanie, jeśli ja na przykład nie mam firmy a też chciałbym wypozyczyc busa to ta wypozyczalnis busów z Poznania mi go wypozyczy czy raczej muszę sobie radzic sam?
#2017-02-03 09:50:27 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

Nie musisz, czasami korzystam z usług tej wypozyczalni jako klient indywidualny, gdy czasami muszę przewieźć jakiś towar większym autem i muszę przyznać ze auto zawsze jest sprawne czyste i ceny za wynajem są atrakcyjne, polecam.
#2017-02-03 10:04:48 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

a w jakich godzinach działa ta wypożyczalnia, bo ja najczęściej to mam czas po pracy wieczorami?
#2017-02-03 12:27:20 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

To dobrze trafiłeś ponieważ jest to wypozyczalnia całodobowa i do każdego klienta podchodzi indywidualnie, zycze powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015