#2017-03-03 04:34:48 

Hemoglobina

Użytkownik

Cześć:) gdzie moge wykonac badanie wzroku w Kościanie szybko i bez kolejek? mam okulary do czytania przepisane przez okuliste, ale ostatnio zauwazyłam ze wzrok mi się pogoszył i szybko męczą mi sie oczy.
#2017-03-03 06:12:18 

Bart_S

Użytkownik

Mozesz sprawdzić liste dostępnych placówek i punktow optycznych w internecie, wystarczy wpisac do wyszukiwarki badanie wzroku Kościan a wyskoczą Ci adresy z mapkami dojazdu wybierz które chcesz.
#2017-03-03 07:12:09 

Admirał

Użytkownik

Kiedy ja wymieniałem stare okulary na nowe, badanie wzroku w Kościanie zrobili mi od razu w salonie optycznym, dokładne namiary na salon mozesz sobie sprawdzić na http://wzjnr.pl/ to rodzinny zakład bardzo nowocześnie wyposażony i z szeroka oferta okularow na każda kieszeń.
#2017-03-03 08:36:28 

Marianek

Użytkownik

a co jak pogorszenie widzenia spowodowane jest czym innym, a nie za słabymi okularami, nie lepiej isc do okulisty?
#2017-03-03 09:37:45 

owca_zebu

Użytkownik

Wiesz mysle ze nie, polecam wykonać takie badanie wzroku Kościan ma naprawdę nowoczeny salon optyczny, gdzie bez problemu dobiorą nowe szkła np do czytania, dla krótko czy dalekowidza, zbadają wszystkie parametry wybiorą odpowiedni rozstaw itp. Na http://wzjnr.pl/badanie-wzroku/ znajdziesz wszystko o tych badaniach przeprowadzanych przez optometrystę a w razie jakichkolwiek niepokojących wynikow klient jest bezzwłocznie odsyłany do okulisty.
#2017-03-03 11:41:32 

Ulegalka

Użytkownik

a czy jak mam recepte od okulisty to warto jeszcze raz badać wzrok w salonie optycznym czy już sobie darowac?
#2017-03-03 12:07:16 

Gaskończyk

Użytkownik

Jasne ze warto, raz ze bedziesz miała porównanie jak wyszło badanie u okulisty a jak w salonie, a dwa korzystajac z takiego badania wzroku w Kościane albo innej miejscowosci masz prawo do bezpłatnej wymiany soczewek lub naprawy gdyby coś było nie tak, polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015