#2017-04-21 01:45:58 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

Cześć. Jaki rejestrator do monitoringu obiektu polecacie? Chciałbym wybrać coś co pozwoli na swobodne dołożenie jeszcze kilku kamer w przyszłości, obecnie mam na stanie 16, ale 22 zapewnią mi zupełny podgląd wszystkich miejsc które wymagają obserwacji. Proszę o poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję.
#2017-04-21 03:21:42 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

Jeśli zamierzasz w przyszłości rozwijać sieć monitoringu to warto kupić lepszy rejestrator który spokojnie podźwignie większą ilośc kamer. Poszukaj sobie czegoś na http://kamery-hurt.pl/125-rejestratory. Na plus duży wybór, niskie ceny i sprawdzeni producenci. Jak bedziesz szukał kamer to również polecam zamawiać u nich bo jakość obrazu jest naprawdę znakomita. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-21 06:18:48 

owca_zebu

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Sieradz

Wiek: 19

Sporo się ostatnio słyszy o przybywających kamerach nawet w miastach ale ja wcale nie czuję się dzięki temu bezpieczniej. Moją kolezankę okradli tydzień temu. Wyrwali jej po prostu torebkę na jednej z głównych ulic miasta. Monitoring miejski nie mógł pomoc bo okazalo sie ze akurat kamera byla odwrócona w inną stronę. Po co w takim razie zaprzatac sobie tym glowe skoro najwyraźniej są to pieniadze wyrzucane w błoto.
#2017-04-21 08:50:36 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Na http://kamery-hurt.pl/ zamawiałem zestaw do monitorowania domu wraz z rejestratorem i całym pozostałym inwenatrzem i jestem bardzo zadowolony. Jakość nagrań rzeczywiście zdumiewa, mogę w każdej chwili z dowolnego miejsca na świecie zobaczyc co slychac w moim domu. Po ostatniej fali włamań w okolicy nie wyobrażam sobie że mógłbym zostawić dorobek życia od tak sobie.
#2017-04-21 11:12:42 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

Porównujesz koleżanko dwie rózne rzeczy bo monitoring miejski działa na zupełnie innych zasadach niż prywatny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015