#2017-05-15 08:33:14 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Przez opoznienie lotu nie zdazylem na drugi samolot i musialem czekac na kolejny. Musialem zmieniac rezerwacje hotelu, przekladac umowione spotkania i ogolnie niepotrzebnie stracilem czas. Wiem ze moge dostac za takie cos odszkodowanie tylko nie wiem jak sie do tego zabrac. Od czego zaczac?
#2017-05-15 09:12:57 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

To zależy, czy chcesz się starać o odszkodowanie osobiście, czy przez pośrednika. Jeśli nie chcesz tracić czasu, to ta druga opcja wydaje się najbardziej korzystna. Na tej stronie https://zwrotair.pl/procedura-postepowania/opozniony-lot/ jest dokładnie wyjaśnione, kiedy można dostać takie odszkodowanie opóźniony lot co prawda nie gwarantuje odszkodowania, ale jeśli opóźnienie wynika z winy linii lotniczej to wtedy już można takie odszkodowanie wywalczyć. Jedyne co musisz w takiej sytuacji zrobić, to wypełnić formularz zgłoszeniowy.
#2017-05-15 09:51:49 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

wiele razy bylem w podobnej sytuacji i nigdy nie dostalem zadnego odszkodowania, nie liczyłbym na jakas finansowa rekompensate
#2017-05-15 10:47:05 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

No dobra, ale jaki formularz mam wypelnic i komu go wyslac, lini lotniczej?
#2017-05-15 11:57:40 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

Nie, nie linii. Formularz znajdziesz w tym serwisie zwrotair.pl wystarczy, że go wypełnisz, dołączysz zdjęcia karty podkładowej i poczekasz na odpowiedz. Formularz wysyłasz do tego serwisu. Oni zajmują się wszystkim za Ciebie. Ty na końcu dostajesz odszkodowanie i tyle.
#2017-05-15 14:02:19 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

no dobra, probuje, ciekawe czy cos z tego wyjdzie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015