#2017-05-17 09:27:19 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Zastanawiam się nad wyborem przedszkola dla syna. Czy lepszą opcją jest przedszkole publiczne czy prywatne? Podobno w przedszkolach prywatnych nie ma podziału na grupy wiekowe, a to wydaje mi się bardziej korzystne. Co o tym myślicie?
#2017-05-17 11:24:46 

Tarcza86

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Ruda Huta

Wiek: 16

To zalezy od przedszkola. Faktycznie w malych niepublicznych przedszkolach czesto nie ma podzialu na grupy. Pozatym w takich przedszkolach pracuje po prostu wiecej opiekunow, przez co dzieci maja lepsza opieke
#2017-05-17 13:23:34 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

Zastanawiałaś się nad przedszkolem Montessori? Jesli chodzi o prywatne przedszkole w Poznaniu to te przedszkole jest polecane przez wielu rodziców, jako jedne z najlepszych. Masz tu do nich adres http://www.przystanekmontessori.pl/. W serwisie masz opisaną metodę nauczania, masz listę zajęć dodatkowych dla dzieci, galerię z przedszkoli, bo w tej chwili w Poznaniu działają dwa takie przedszkola, przykładowy plan zajęć i inne informacje, które moga byc wazne dla rodzica
#2017-05-17 13:47:16 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Wiem, że w prywatnych przedszkolach jest więcej opiekunów i dlatego też zastanawiam się nad wyborem właśnie takiego miejsca. Mój synek jest dość nieśmiałym dzieckiem i czuje że będzie miał problem z wpasowaniem się w większą grupę. Co do przedszkola Montessori to też już o nim słyszałam i to same dobre rzeczy
#2017-05-17 13:56:02 

Tarcza86

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Ruda Huta

Wiek: 16

Tymbardziej warto wybrac prywatne przedszkole bo tam z reguly jest lepsza opieka
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015