#2017-05-24 01:09:04 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Czołem, prowadze sklep jubilerski, a ponieważ zwiększam asortyment to chce dokupić gabloty, gdzie kupię gabloty szklane w Poznaniu, polecicie jakiś sklep? Z góry dzieki za odpowiedzi!
#2017-05-24 02:30:23 

promocja

Użytkownik

Posty: 9

Skąd: Rzeszów

Wiek: 27

No to chociaż komuś się powodzi i poszerza asortyment, bo z reguły to wszyscy narzekają ze cienko przędą i muszą likwidować biznes!
#2017-05-24 03:45:17 

waza_Ming

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Opole

Wiek: 33

Jak masz sklep jubilerski to gabloty do ekspozycji towarów muszą być ze specjalnego szkła i o ile się orientuje to muszą to być gabloty szklane z wytrzymałego szkła hartowanego. Mój kolega kupił właśnie w Poznaniu niezwykle oryginalne gabloty szklane Poznań jednak to duże miasto a ja dokładnego adresu sklepu nie pamiętam. Więc najpierw wejdź na http://oferta.convitro.com.pl/oferta/produkty-ze-szkla/meble-gabloty-witryny-szklane/ zajdziesz tam adres i dowiesz się, że gabloty takie wykonuje się ze szkła o grubości 5-19mm i o dużej przezierności.
#2017-05-24 04:47:12 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

Całkowicie się z Toba zgadzam, gabloty szklane z takiego wysokiej jakości przeziernego szkła wyglądają jakby wogóle nie było szyby w gablocie, wszystko widać idealnie, więc takie szkło jest doskonałe na gabloty jubilerskie, gdzie można wyeksponowac atrakcyjne wyroby ze złota czy srebra.
#2017-05-24 05:45:42 

owca_zebu

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Sieradz

Wiek: 19

No właśnie, doskonała przeźroczystość sprawia że wszystko co jest w gablocie wygląda tak jak w rzeczywistości, koniecznie zamów takie gabloty a na pewno Twoi klienci będą zadowoleni z ekspozycji wyrobów jubilerskich.
#2017-05-24 07:42:05 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

No tak ale czy ta firma wykonuje takie pojedyncze zlecenia czy raczej trzeba zamawiac duże ilości?
#2017-05-24 08:46:03 

waza_Ming

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Opole

Wiek: 33

Oczywiście ze wykonuje zarówno zamówienia indywidualne, jak i takie dla większych przedsiębiorstw, zreszta zapytaj o szczegóły pracownika, nawiązując kontakt telefoniczny bądź mailowy.
#2017-05-24 10:19:36 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

Znalazłem się tutaj przez przypadek, ale wielkie dzięki za namiary, akurat szukam firmy która zrobi mi witryny ze szkła barwionego i przeglądając podana strone internetową zauwazyłem że firma stosuje do produkowanych wyrobów także szkło barwione w masie, pozdrawiam.
#2017-05-24 10:38:52 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Ja równiez dziękuję, jestem już po wstępnych rozmowach i wszystko jest na najlepszej drodze, będę mieć specjalne gabloty szklane w Poznaniu znalazłem to czego szukałem, do usłyszenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015