#2017-05-26 03:08:20 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Cześć! Postanowiłem doposażyć swoją salę szkoleniową w profesjonalny sprzęt. Do tej pory to były jakieś liche głośniczki i projektor, teraz pomyślałem, żeby może zainwestować w jakiś większy ekran i porządny sprzęt nagłaśniający. Nie znam się jednak na tym. A ktoś z Was ma to ogarnięte?
#2017-05-26 05:31:27 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

Też się słab na tym znam, ale mogę polecić jedną firmę. Znajdziesz ją pod linkiem providio.pl. Dostarczają takie sprzęty na terenie całej Warszawy, być może też poza nią. W każdym razie my właśnie korzystaliśmy z ich pomocy, jak wyposażaliśmy naszą salkę do szkoleń i jesteśmy bardzo zadowoleni.
#2017-05-26 08:12:44 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

Nie da się ukryć, że rzeczywiście, przynajmniej w moim odczuciu, oferują najlepsze wyposażenie sal szkoleniowych w całym mieście. Przy tym też warto nadmienić, że mają rozsądne stawki. Możesz sobie poczytać więcej o ich propozycjach pod linkiem: http://www.providio.pl/kompleksowe-wyposazenie-sal-konferencyjnych.php, a najlepiej to po prostu do nich zadzwoń albo napisz, przedstaw, jak wygląda Twoja salka i zapytaj, co proponują.
#2017-05-26 10:16:01 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Hm… muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony, że tak szybko pomogliście. Spodziewałem się jeszcze bardziej czegoś, że bedizecie pisać, żebym szedł do jakiegoś media, albo innego euro, a tu proszę :D Dzięki!
#2017-05-26 11:15:14 

Gaskończyk

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Lublin

Wiek: 31

W żadnym takim sieciowym sklepie nie dobierzesz odpowiedniego nagłośnienia ani sprzętu wideo. Takie przynajmniej są moje doświadczenia. A to są profesjonaliści w tej dziedzinie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015