#2017-06-20 01:23:11 

waza_Ming

Użytkownik

Kochani szukam jakiejś firmy, która zajmie się pielęgnacją mojego ogrodu. Mieszkam na obrzeżach Poznania, ale to nadal Poznań i szukam kogoś z pasją i talentem, tzw. ręką do roślin. Znacie kogoś?
#2017-06-20 02:54:35 

Hemoglobina

Użytkownik

A szukasz kogoś na stałe czy raczej na konkretny okres czasu? No to trochę zmienia postać rzeczy. Bo są firmy, które oferują tylko pakiety roczne, a są tez takie, które tylko w krótkich okresach zajmują się ogrodami. Musisz przemyśleć na czym Ci zależy, bo inaczej ani rusz.
#2017-06-20 05:39:51 

Muchomor

Użytkownik

E tam, dziewczyno brednie gadasz. Są firmy, jak chociażby Ogrody Odnowa, które maja opcje pielęgnacji cały rok, ale też w wyznaczonych okresach. Wiem, bo sam korzystam z ich usług, na początek brałem tylko na lato, ale ich profesjonalizm i ręka przekonały mnie i stwierdziłem, że dla pięknego ogrodu warto zainwestować i teraz firma cały rok pielęgnuje moje królestwo.
#2017-06-20 06:29:57 

Bart_S

Użytkownik

Trudno się nie zgodzić z kolegą, że ta firma ma talent i to coś. Naprawdę profesjonaliści jakich mało. Jak przyjrzysz się ich realizacjom na stronie, to zobaczysz, że mają oni talent, ale też są bardzo kreatywni. U mnie zajmowali się systemem nawadniającym i co mi zaimponowało, to ich podejście, w pełni zindywidualizowane do każdego klienta. Bardzo fajna jakość usług.
#2017-06-20 09:19:14 

Hemoglobina

Użytkownik

Każdy ma swoje zdanie. Ja pracowałam z innymi firmami i one miały takie, a nie inne warunki, więc mam prawo mieć takie doświadczenia.
#2017-06-20 11:08:19 

Muchomor

Użytkownik

Spokojnie, nikt Cię nie atakuje, tylko mówię, że się mylisz:) W razie jakbyś chciała się dowiedzieć więcej, koleżanko szukająca firmy, to podrzucam Ci tu link http://www.ogrodyodnowa.com/pielegnacja-ogrodow/ pod którym doczytasz co nie co o usłudze firmy jaką jest pielęgnacja ogrodów w Poznaniu. Jak dla mnie nie znajdziesz nikogo lepszego.
#2017-06-20 12:05:18 

waza_Ming

Użytkownik

Ufam, wierzę w Wasze słowa, więc chyba się zgłoszę do nich, bo już stan mojego ogrodu jest taki, że niedługo stah będzie wyjrzec za okno.. Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015