#2017-06-30 01:17:53 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

Hej wszystkim! Czy znacie może jakąś profesjonalną klinikę w Poznaniu, która dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do prowadzenia zabiegów usuwania tych okropnych żylaków, które namnożyły się na moich nogach? Bardzo zależy mi na zabiegu raczej nieinwazyjnym, a przynajmniej takim, który nie wymaga cięcia, noszenia później jakichś opatrunków i nie wiadomo czego jeszcze. Proszę Was gorąco o pomoc!
#2017-06-30 04:02:11 

Bilans

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Ełk

Wiek: 30

Bardzo dobra i naprawdę skuteczna metoda to RTIFF, przynajmniej w moim odczuciu. To jest wykorzystanie prądu o częstotliwości zwykłych fal radiowych. Dzięki temu zabieg jest w zasadzie bezbolesny i nie wymaga żadnych ingerencji w ciało, a naczynia krwionośne, te uszkodzone, świetnie się zamykają. Poszukaj takiego właśnie miejsca.
#2017-06-30 05:19:28 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

O tym w życiu nie słyszałam…ja bardziej zastanawiałam się nad usuwanim laserowym, podobno jest bardzo skuteczne, ale nie wiem jak bólem. Ktoś taki zabieg miał?
#2017-06-30 07:33:26 

Ulegalka

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Garwolin

Wiek: 29

Teoretycznie laserowe usuwanie może trochę boleć, ale i tak dostajesz znieczulenie miejscowe, więc w zasadzie zabieg to czysta przyjemność. Oni tam muszą coś do żyły wprowadzić, ale nie wymaga to jakiegoś poważnego zabiegu, jest OK, śmiało można korzystać z tej metody.
#2017-06-30 10:21:50 

owca_zebu

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Sieradz

Wiek: 19

Pytałaś ogólnie o to gdzie stosowane są nowoczesne metody usuwania żylaków w Poznaniu, więc chętnie Ci pomogę. Na początek zajrzyj sobie tutaj i poczytaj http://chirurgianaczyn.pl/, masz tam też o tej metodzie prądu, którą wcześniej opisywał Kolega. Świetna klinika, nowocześnie wyposażona, czyściutka, z profesjonalnym personelem. Ja byłam bardzo zadowolona, pozbyłam się żylaków tam właśnie metodą laserową. Zero problemów, zaraz po zabiegu normalnie mogłam chodzić i nie było mowy o jakimś papraniu się ran.
#2017-06-30 11:20:00 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

Tak, bardzo mi zależało na jakiejś sugestii kliniki, w której mogę się tego draństwa pozbyć. Czy są jakieś przeciwskazania co do tego lasera?
#2017-06-30 13:34:45 

owca_zebu

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Sieradz

Wiek: 19

Tutaj zdecydowanie decyduje lekarz, podczas wizyty wszystkiego się dowiesz. Powodzenia życzę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015