#2017-08-17 22:23:29 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Jakie kremy nawilżające można stosowac przy leczeniu trądziku? Ja mam strasznie wysuszoną skóre i musze stosowac jakieś kremy nawilżające, ale nie chce zatykac sobie porów, bo nigdy nie pozbędę się tych cholernych wyprysków. Moze macie na to jakieś własne sposoby?
#2017-08-18 01:04:31 

Ulegalka

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Garwolin

Wiek: 29

Po pierwsze znajdzie jakis dobry krem przeciwtrądzikowy. On powinien łagodzić objawy trądziku i jednocześnie nawilżać skóre. Tego typu rzecyz jest mnóstwo na rynku. Wystarcyz poszukać w pierwszej lepszej aptece internetowej. W takiej aptece jak aptekagemini.pl masz opisy wielu różnych kremów na trądzik i tych o działaniu nawilżającym. Poczytaj sobie ulotki i napewno znajdziesz coś, co ci pomoże.
#2017-08-18 03:09:29 

owca_zebu

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Sieradz

Wiek: 19

Podobno Dermedic Hydrain 2 może być stosowany przy leczeniu trądziku. To jest krem o silnych właściwościach nawilżających. Pomaga zatrzymac cząsteczki wody w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu ta staje się bardziej elastyczna i mnej podatna na podrażnienia. Z tego co piszą na ulotce kremu, to z powodzeniem można go stosować również przy skórze trądzikowej, a zwłaszcza w przypadku skóry silnie przesuszonej, podrażnionej lub zaczerwienionej.
#2017-08-18 05:05:10 

lunetka

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Legionowo

Wiek: 18

Jeśli już jesteśmy przy nawilżaniu, to które prezerwatywy mają najlepsze nawilżenie?
#2017-08-18 05:24:27 

owca_zebu

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Sieradz

Wiek: 19

Prezerwatywy? Lepiej poszukaj jakiegoś lubrykantu.
#2017-08-18 07:16:23 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

ale co Cię dziwi? W sprzedaży też można znaleźć specjalne prezerwatywy nawilżające. Doskonały przykład to Unimil z serii Skyn. To nie są prezerwatywy lateksowe, dlatego środek nawilżający utrzymuje się dłużej. Poza tym te prezerwatywy sa ultra cienkie, także praktycznie w ogóle ich nie czuć, co w połczeniu z lepszym nawilżeniem gwarantuje super seks.
#2017-08-18 09:12:51 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Chyba troszke ZBOCZYLIŚCIE z tematu;) Ja pytałam o kremy przeciwtrądzikowe, najlepiej te silnie nawilżające, a wy mi tutaj z prezerwatywami wyjeżdżacie.
#2017-08-18 11:11:46 

Ulegalka

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Garwolin

Wiek: 29

sorry, to moja wina, ale temat był o nawilżeniu i jakość tak samo wyszło:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015