#2017-09-26 00:58:15 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

korzystaliście z badań hydrochemii? Co wyszło i w czym wam to pomogło? Możecie też dać namiar na jakieś dobre laboratorium, akredytowane przez sanepid…
#2017-09-26 03:51:57 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

ja się zacząłem orientować dopiero rok temu czym jest Hydrochemia - fizykochemiczne badania były potrzebne, żebym mógł otworzyć restaurację. Wiadomo, jakość i bezpieczeństwo wody. Jedna z podstaw odpowiedzialnej gastronomii. Kolega z branży polecił mi laboratorium i wykonałem pakiet badań. Jeśli ktoś jest zainteresowany na stronie https://www.zbadamywode.pl/kategoria-produktu/zakres-badan-optymalny/ można znaleźć rodzaje i cenniki.
#2017-09-26 06:18:02 

Admirał

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Opole

Wiek: 22

u nas zbadamywodę zajęli się badaniem przydomowej studni, okazało się, że są tam groźne bakterie. Gdyby nie analiza pewnie skorzystalibyśmy z tej wody i nie wiem jak to by się skończyło…
#2017-09-26 08:02:35 

owca_zebu

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Sieradz

Wiek: 19

dla mnie Hydrochemia to praca.;) znam się na tej branży i powiem wam, że to bardzo ciekawe ile rzeczy może siedzieć w wodzie… na pewno Hydrochemia i jej analizy mogą uratować ludzkie zdrowie i życie, trzeba sprawdzać jakość wody. No i pić wodę, bo to gwarancja długiego życia.;)
#2017-09-26 10:22:03 

masakra_totalna

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 21

odkąd zaczęłam bardziej dbać o zdrowie postanowiłam przyjrzeć się wodzie, jaką mam w domu i tak sobie sprawdzić czy powinnam zakładać filtry… to jest bardzo ekonomiczne, bo jak wiesz, że woda domowa jest ok. to możesz oszczędzić na tej z marketu.
#2017-09-26 10:59:53 

Marianek

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Lubawa

Wiek: 31

właśnie, to też prawda. Ale badania równie bardzo przydają się przy szczególnie wrażliwej skórze. Żona taką ma i zawsze po kąpieli dostawała wysypkę, musieliśmy zrobić małe śledztwo i sprawdzić dlaczego, co tak na nią działa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015