#2017-09-28 06:01:14 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

Witam. Mam takie pytanie, czy jeżeli udowodnię przed sądem że rozwód jest całkowicie z mojej winy to mogę liczyć na to że nie będę musiał płacić alimentów? Jeżeli jest taka opcja to proszę o namiary na adwokata który będzie w stanie taką sprawę załatwić.
#2017-09-28 07:12:27 

Bart_S

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Wrocław

Wiek: 25

Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest to możliwe chyba że opiekę nad dziećmi sąd przydzieli właśnie tobie. Z doświadczenia wiem że raczej muszą być konkretne powody do tego żeby odebrać matce prawo do opieki nad dziećmi.
#2017-09-28 09:20:00 

promocja

Użytkownik

Posty: 9

Skąd: Rzeszów

Wiek: 27

W normalnych warunkach prawie zawsze dzieci zostają z matką. Wtedy czy chcesz czy nie, będziesz musiał pokryć część kosztów ich utrzymania i wychowania. Jeżeli masz jakieś konkretne dowody że żona nie sprawdza się jako matka to można o coś takiego walczyć.
#2017-09-28 11:00:11 

Ulegalka

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Garwolin

Wiek: 29

Potrzebny ci dobry adwokat od rozwodów z Warszawy ale do tego też musisz mieć konkretne dowody na winę żony. Na stronie http://prosterozwody.pl/rozwody-warszawa/ masz dużo informacji o takich sprawach to może uda ci się coś znaleźć co pomoże ci wygrać sprawę. Na pewno warto spróbować.
#2017-09-28 12:11:29 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

Chyba jest tak że jeżeli sąd obciąży winą za rozpad małżeństwa twoją żonę to możesz starać się o to aby koszty były mniejsze, ale nie wiem czy jest to możliwe żeby w ogóle nie płacić alimentów. To już musiał byś pytać o to prawnika.
#2017-09-28 12:40:43 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

To nie jest tak że nie chcę dawać na dzieci tylko to moja żona jest winna temu co się stało i chciał bym żeby dzieci były przy mnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015