#2021-04-16 00:15:56 

Hemoglobina

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Chełm

Wiek: 19

Wiadomo, romantyczna kolacja we dwoje nie może obyć się bez odrobiny alkoholu. Najczęściej jest to wino. I tutaj mam dylemat… Jakie wino wybrać? Chciałabym zaskoczyć partnera wykwintnym trunkiem, a jest do tego specjalna okazja. Będziemy niebawem świętować 3 lata związku. Macie jakieś propozycje?
#2021-04-16 02:44:49 

Ulegalka

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Garwolin

Wiek: 29

Gratulacje @Hemoglobina… Trzy lata związku to niewątpliwie bardzo ważna rocznica. Jeśli natomiast chodzi o wybór wina, to powinnaś się przede wszystkim kierować swoimi preferencjami jak i partnera. U mnie jest tak, że oboje z mężem lubimy słodkie, czerwone wino. Zatem kwestia wyboru takiego trunku pozostaje rozwiązana.
#2021-04-16 03:29:27 

Naftaliina

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kraków

Wiek: 21

Kwestie smakowe to jedno… Należy również pamiętać o tym, że wino powinno być dobrane do menu. Przykładowo, jeśli na kolację przygotujesz sałatki lub potrawy z grilla , to owocowe wino będzie stanowić idealną kompozycję. Tymczasem do rybnych frykasów odpowiednie będzie różowe wino z czerwonych winogron, owoców leśnych i suszonych ziół.
#2021-04-16 06:18:58 

Marianek

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Lubawa

Wiek: 31

Ile te kobiety robią problemów z wyborem wina… Dla nas mężczyzn to sprawa drugorzędna podczas kolacji. Liczy się przede wszystkim dobre jedzenie oraz osoba naszej ukochanej. Białe czy czerwone wino – to naprawdę jak dla mnie mało istotne…
#2021-04-16 08:13:42 

Muchomor

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Gniezno

Wiek: 29

W moim przypadku wybór odpowiedniego wina do romantycznej kolacji to ważna kwestia. Tutaj bardzo dobrze sprawdzą się wina francuskie https://www.wina.pl/93-francja . Francja jest niekwestionowaną potęgą winiarską. Wina z tego regionu cechują się bardzo wysoką jakością, a ich ceny są atrakcyjne.
#2021-04-16 09:01:31 

Hunter

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Lipnica

Wiek: 19

U mnie w związku jest taka zasada, że to mężczyzna przynosi wino do kolacji. Jak do tej pory moje wybory w tej kwestii okazywały się być bardzo trafione. W większości przypadków było to wytrawne, czerwone wino.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015